| TomyBrave2019 a întrebat:

Am o intrebare serioasa.
Sunt in clasa a 10-a, in clasa de mate info.
Nu ma descurc foarte bine la programare pentru facultate, nu ma voi duce la Babes Bolyai pe matematica/informatica pentru ca e foarte greu, din cate am auzit si nu ma ridic la nivelul acela.
Ma gandeam sa ma duc la FSEGA, pe informatica economica, dar nici nu ma prea vad in acel domeniu, adica lucrand in zona aceea. Mi-ar placea mai mult sa lucrez la o firma, sa fac ceva in domeniul informaticii, dar nu prea stiu unde sa caut, ce alte meserii exista concret.
Ce alte optiuni as avea si ce meserie ar fi recomandata?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 2 ani la dipozitie sa te descurci din ce in ce mai bine la informatica. Daca asta vrei sa faci in viata