| alexdumitru a întrebat:

Am o pata fe fum pe perete! Cum pot sa scap de ea? va rog ajutati-ma! dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu prea poti fara sa zugravesti dar poti face niste trucuri cum ar fi : daca pata nu e prea mare poti pune un tablou ceva pana zugravesti sau daca te pricepi cat de cat la zugravit poti desena ceva simplu in acel loc sau mai poti incerca cu un burete sau ceva umezit sa stergi pata dar asta numai daca nu poti face nimic altceva pentru ca s-ar putea sa lase o urma mica... Bafta!

2 răspunsuri:
| AaaaaAalexx a răspuns:

Daca ai lavabil, da cu un burete nu prea umezit peste si trece. Daca nu, un desen, un panou, un poster, ceva ce sa acopere.

| Ilidan a răspuns:

Pai ai 2 variante : prima fie te duci la un magazin iti iei var si dai pe perete pana dispare pata sau a 2 a (desi nu cred ) pui un tablou pe ea simplu nu?