| Bib a întrebat:

Am o problema cu o prietena de`a mea. ma inteleg foarte bine cu ea si as vrea sa o ajut... trebuie sa implineaska 15 anibatting eyelashes si se masturbeazastraight face. imi povesteste laughing ca ea se masturbeaza da nusi inttroduce degetele in vagin laughing si`. imi zice ca se excita dar se excita putin ca nu poate sa faca mult si zice ca ea niciodata nu ajunge la orgasm. laughing si ` o zis ca niciodata nu poate tine mai mult de 2 minute cand se masturbeaza.thinking si a zis sa ii zic eu cum sa faca sa tina 10 min si sa aiba orgasm. rolling on the floor... ceva parerirolling on the floor? ce sa-i zic:-))? cum sas`i tsina?laughing eu n-am idee. thinkingrolling on the floor na`m inkerkat si nici na`m de gandlaughing. [ daca aveti de gand sa luati problema asta la caterinca mai bine nu imi lasati comentariu! ] pls help!laughing

6 răspunsuri:
| Asdgjkjgs a răspuns:

Fetita nu vezi categoria?
acum masturbarea e cultura generala?
zii sa caute un baiat daca vrea mai mult laughinglaughinglaughing

| Bib explică:

Are contwinking da ii ie rusine si adica nu ma crezi iti fac cunostinta ` cu ea!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibi, draguto, spune-i prietenei tale sa isi faca cont pe site si sa ne intrebe ea laughing
Faza cu prietena e trecuta de mult pentru noi, mai bine o spuneai cinstit de la inceput.happy

| DeianVendetta a răspuns:

În loc să ajutați omul, voi o luați la mișto. Păi, femeile ajung la orgasm mai ușor prin stimulare clitoridiană decât prin stimulare vaginală (adică sex normal). So... ce trebuie să facă. Să-și găsească clitorisul (dăi o căutare pe Google) și să-l maseze ușor. S-ar putea să nu dureze mai mult de 2 minute până ajunge la orgasm, dar cel puțin va avea orgasm.

| Milkyyy a răspuns:

@ Adina bahaha busted rolling on the floor

| 28021990 a răspuns:

Hai ca mai facut sa rid! esti misto rau!big grinbig grinbig grin! ce ai? nu argasmul ii lipseshte ci minte!big grin ...glumetelor!big grinbig grin