| Anonim253hdh a întrebat:

Am taiat din grsrala cu o linie oblica la examen. Imi anuleaza lucrarea?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey Anonim! Lucrarea nu se anuleaza pentru atata lucru.Multa lume face greseala asta.Dac erau mai multe linii atunci da, se considera semn dar nu patesti nimic pentru atata lucru, atata timp cat linia nu este ingrosata (adica daca te-ai chinuit s-o faci) sau daca este de alta culoare decat cea folosita in redactarea lucrarii.Doar atunci se considera semn.
Nu fii negativist, este doar o biata linie, nimeni nu o sa te puncteze atat de grav pentru asta, multi patesc asa de la emotii.
Ai mai mare grija in viitor, atata tot.Nu o sa patesti nimic intrucat este ceva insignificant, sa gresesti doar atata, sa faci doar o linie si sa ti se anuleze? Este absurd.Stai linistit, nu o sa se intample nimic.
Bafta!

-Blytz-

2 răspunsuri:
| ZippiAndrei a răspuns:

Trebuia sa intrebi asistentii, de aceea sunt ei acolo. Spre exemplu eu am pus o gramada de intrebari, am cerut un pahar cu apa, am cerut foi, am cerut un creion. De ce speriati asa? E un **** de lucrare si a mai fost si floare la ureche pe deasupra. Sa nu iei minim 7 in aia... trebuie sa fii prost. Nu se poate face asa ceva. Sa-ti anuleze lucrarea pentru o prostie? Nici pomeneala!

| Anonim253hdh explică:

Eu am taiat in doua locuri cu linie oblica