| florinmoi a întrebat:

As vrea sa citesc cartea lui Dan Millman Peaceful Warrior si nu o gasesc deloc pe nici un site.Ma puteti ajuta va rog? multumesc

2 răspunsuri:
| FitaDeVedeta a răspuns:

O poti lua de la bibliteca judeteana dar sa-ti faci card care costa 5 lei. fudaaaA?

| florinmoi explică (pentru FitaDeVedeta):

Iti multumesc pentru ajutor da sunt plecat din tara in franta la munca si singura varianta ar fi internetu, cred ca m ar ajuta un picut sa imi fac putina ordine in ganduri.Fiind departe de tara cred ca m ar ajuta.in fine multumesc mult