| Sadop a întrebat:

As vrea sa dau la un Liceu de informatica.
Singurul profil din liceu este mate-info.
La ce se da teza la acest profil? Dar bac?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Se da teze la romana,matematica,informatica si alegerea intre fizica,biologie,chimie. Bac-ul se da din romana, matematica si alegere intre informatica, biologie, chimie, fizica + probele orale/practice care-s la fel la toata lumea.

6 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Din cate stiu eu matematica+romana+chimie/biologie/fizica (Una din cele trei).
Iar la bac romana si matematica. big grin

E un profil mai dificil, dar e de viitor.

That's all!^^

| xAnda a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Nu exista profil care sa dea doar doua materii la bac lol...

| xAnda a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Am fost la mate-info engleza dar stiu multi de la mate-info. Eu am terminat anul trecut.

Tezele sunt la: romana, matematica, informatica, si la alegere intre bio, chimie sau fizica.
Probele scrise la bac sunt: romana, matematica, si a treia la alegere intre informatica, bio, chimie, fizica.
Bafta!

| ancaemilia a răspuns:

Se da teze la romana,matematica,informatica si alegerea intre fizica, biologie, chimie. Bac-ul se da din romana, matematica si alegere intre informatica, biologie, chimie si fizica sper ca te-am ajutat funda?

| 2handsUp a răspuns:

Teza se da la romana, mate, info, si una la alegere dintre biologie, chimie sau fizica.
Bacul nu stiu sigur, dar mi se pare ca la mate, romana, engleza proba orala si poate si una la alegere dintre bio, fizica sau chimie.
Bacul nu stiu cu siguranta, dar tezele sunt sigur pentru ca si eu le dau.

| luiza17 a răspuns:

Eu sunt la mate-info si dau teza la mate, info, engleza, romana si la alegere intre biologie, chimie si fizica... bac o sa dau la romana, la mate si la alegere intre biologie, fizica sau chimie... mai sunt si competentele digitale(ce o sa faci la T.I.C)si competentele lingvistice, la engleza