| navarre a întrebat:

Asa se manifesta iubirea de aproape?
http://www.libertatea.ro/......20836.html
si totusi trecem nepasatori si-i ignoram ca de'sunt popi si trebuie sa facem ce spune popa nu ce face popa! (tertip de ipocrit)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane de vazut daca l-ar fi sarutat cu dragoste pe amindoi obrajii pe sarmanul enorias, tot asa de multa publicitate ii facea-i popii domnule navarre? Sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnu navarre, confunzi materialul cu interventiile sincere.Ce are "materialul"cu ceea ce prefera fiecare? Ai dreptate, doar daca sint popi la mijloc.