| navarre a întrebat:

Http://www.libertatea.ro/......46562.html rasu dracu' :popa umbla in limuzine de lux, si frate-su cioban traieste intr-o saracie lucie! asa s-o manifesta,, credinta popei"in D-ZEU? si cati ii mai pupa mana, cati se inchina la el si il considera slujitor al Domnului(idiferent ce face)deoarece este popa SEF!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumeste providentei ca exista popi. Fac parte din existenta ta navarre.

| danycosty a răspuns:

Asta nu e o intrebare, dar sunt cu totul intr-acord.
Asa oameni nu au ce cauta intr-ao biserica si trebuie sa mentionez ca nu sunt asa multi oameni care fac asta, dar uite ca tocmai popa sef o face... uff. Oare de ce sunt astfel de oameni, doar pentru ei?