| pinkflower a întrebat:

Astazi am fost la olimpiada de romana, etapa locala. Cate puncte trebuie sa iau pentru a merge la etapa judeteana. Punctajul a fost de 120 de punte. Sunt clasa a 7-a.

4 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Si eu am fost. minim 100 ca sa treci la a doua etapa.si eu sunt tot a-7-a

| Isabella95 a răspuns:

Minim 100, o colega a facut 110 puncte si a intrat in etapa judeteana. Felicitari ai intrat!

| AlyAleksandra a răspuns:

Si eu am fost si sunt tot clasa a 7a min 100pct dar eu tot consider ca a fost cam greu...

| andrey9811 a răspuns:

Trebuie sa iei min 110 pct!