| Negrea_Amalia_1995 a întrebat:

Astazi la scoala m-am dus la toaleta nici nu am stat 10 secunde ca o fata intra peste mine de la mine din clasa si stia ca-s acolo si dupa aia a mai intrat alta si m-am suparat iar una din ele s-a dus la toaleta alaturata si s-a urcat cu picioarele pe ea si se uita la mine nu faceam nimic si m-am urcat si eu sa vorbesc cu ea pe sus si au intrat altele 2 peste mine si m-au impins de acolo sus pe toaleta si era rupta de jos si inpingandu-ma am cazut cu ea si am spart-o si a chemat directoarea dar nu se stie ca eu am facut-o adica e vina mea? ele vor sa-i spuna lui diriga ca eu am spart-o ca ele nu au facut nimic erau in clasa ce credeti ca-mi va face? E cumva vina mea ca au intrat ca niste nesimtite peste mine e corect ca pe mine sa pice problema?
Ce imi va face directoarea ma va exmatricula?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Probabil vei plăti capacul de la wc, doar nu ai spart tot wc-ul. Dacă ele te pârăsc dirigintei atunci tu te vei apăra spunând că ele au intrat peste tine în baie şi tu nu ai nicio vină.
Sănătate!

| Negrea_Amalia_1995 explică (pentru m1dn1gh7):

Ba da tandari s-a facut

11 răspunsuri:
| Negrea_Amalia_1995 explică:

Sunt fata si face directoarea daca se urca cu picioarele pe wc asta e a mai spart o fata una si nu a platit nimic decat la purtare

| TheLovelyGhost a răspuns:

Hmmm parerea mea este ca o sa primesti nota scazuta la purtare cu 2-3 puncte... eu am avut o altercatie cu cineva si mi-a sczut nota la 8...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLovelyGhost):

2-3 puncte iti iei doar daca darami toata toaleta.

| Negrea_Amalia_1995 explică (pentru anonim_4396):

Am spart una nu mai multe dar e vina mea?

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici atunci! rolling on the floor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Negrea_Amalia_1995):

Din exprimarea aia, nu prea am înșeles nimic, dar hai. Ce căutai tu sus acolo? Așa se vorbește mai nou? Dacă stateai cuminte și îți vedeai de treaba ta, avea ceva?

| Negrea_Amalia_1995 explică (pentru anonim_4396):

Eaaa acum nu mai conteaza ca i-au spus lui diriga si a zis ca daca s-a spart s-a spart asta e

| MaximSpeed a răspuns:

O sa platesti pagubele eu zic sa le b ati pe alea pana le bagi in spital

| marusica27 a răspuns:

Cred ca o sa faci poscarie.

| raresmogha a răspuns:

Probabil o sa va puna sa platiti pagubele, nu cred ca te va exmatricula.