| anonim_4396 a întrebat:

Asteptati sa vina mosu pe 25 decembrie cu cadouri? Am o veste proasta. Mosu a murit. Uitati-va la reclama de la M&M sa va convingeti. Anul asta mosu nu va mai aduce nici un cadou devil

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Conform celor de la Metro care au facut reclama mai devreme decat cei de la M&M, mosul a scapat sacul la ei in Metro...probabil inainte sa moara...laughing.Asa ca vine mosul!laughing

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Nop. Mosu a delapidat fondurile pentru craciunul asta si sacul il umpluse cu hirtie igienica. Deci... laughing

| Magnifico a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca s-ar putea sa ai drepatethinking mosul e foarte hot si mi se parea mie sacaul ala prea plin...thinking

| justitiarul a răspuns:

Rau esti mă! Dărâmi iluzii,spulberi vise! De cand esti fan JimBeam esti de nerecunoscut!
Nu pot sa-ti accesez cealalta intrebare pentru ca Alexandra imi baga in fata"ne pare rau dar TPU are probleme bla, bla, bla"!

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

Pai Alexandra.TPU s-a ofticat ca nu vine mosu la ea big grin