| cr4zymutu a întrebat:

Credeti ca o sa mai vina mosu anul asta? :)))) ia uitati ce face Mosul! http://www.youtube.com/watch?v=Djt211lKrEE

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Ia nu mai radeti de el, stati voi la fundul renilor atata drum si respirati gazele lor, sa vedem, va mai puteti tine pe picioare? rolling on the floor

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ala nu e Mosul! no talking E o clona beata de-a lui, care nu stie sa-si tina chilotii pe ea. oh go on

| Barajag a răspuns:

Va veni, insa fara cadouri, ci cu pantalonii in vinelaughing

| Doddel a răspuns:

Lesiiiiiiiiiin.

| AcidCuSange a răspuns:

Mosule! Ba ca te-ai pre' imbatat! Sa nu mai vi sa imi aduci cadouri caci te vad ca imi darami haiosul braduts sadhappycryinglaughing

| FuegoJr a răspuns:

Poate ca da. Poate ca nu. Dar la ce cap a dat de saraca masina cred ca NU va mai veni :d Cred ca si masina s-a speriat cand a dat mosu cu capu' de ea laughing

| Deddu a răspuns:

laughing cred ca nulaughing... poate vi se pare stupid ca tot zic asta darlaughing e asa tare laughingiar lesina dolanescu`laughing faina expresiahappy