| Elisa_7337 a întrebat:

Am de facut un desen la istorie care sa simbolizeze razboiul. Am nevoie de idei urgent!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| babyblue_8588 a răspuns:

Eu as vedea ceva in genul unei zone pustii, pline de praf, un apus, un drum drept aparent fara sfarsit cu raniti pe jos si un singur soldat mergand spre necunoscutbig grin!

Răspuns utilizator avertizat
| MIVCrochet a răspuns:

Silueta unui soldat, un cimitir cu multe flori, imaginea ciupercii unei bombe atomice.

| furtuna a răspuns:

Poti imparti, imaginar pagina si sa desenezi de o parte si de cealalta un gladiator pe un cal (un om cu armura) in spate poate fi la ambii marginea unei paduri(niste copaci) sau daca nu ti-e greu alti luptatori. Bafta happy