| thedream a întrebat:

Buna,TPU! Am de facut un desen care sa reprezinte copilaria...As avea nevoie de niste idei, daca se poate!
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu, daca as fi in locul tau, as face un desen in care sa ma ilustrez ca pe o supereroina si sa ii desenez si pe niste prieteni de-ai mei tot asa. Unde m-as aseza in spatiul plansei? Mmmm... Cred ca as desena la picioarele noastre planeta Terra ca doar, ce naiba, atunci cand am fost copii, toti am fost stapanii lumii.
Daca nu iti place ideea asta, incearca cu un parc de distractii sau un teren de joaca dar mie imi place mai mult prima idee. Succes!winking

| Nanami利 a răspuns:

Tu jucandu-te ascunselea.

| xBya a răspuns:

O jucarie, un personaj din desene animate, orice iti vine tie in minte cand te gandesti la copilarie. Eu in locul tau as desena un singur obiect cu semnificatie.

| thedream explică:

As vrea sa fac un fel de colaj care sa reprezinte copilaria:jocurile copilariei, obiceiuri...dar nu prea stiu cum sa le fac sa se potriveasca.As vrea sa stiu ce inseamna pentru voi copilaria...