| Elisa_7337 a întrebat:

Am de facut un desen la istorie care sa simbolizeze razboiul. Am nevoie de idei urgent!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| babyblue_8588 a răspuns:

Eu as vedea ceva in genul unei zone pustii, pline de praf, un apus, un drum drept aparent fara sfarsit cu raniti pe jos si un singur soldat mergand spre necunoscutbig grin!

| furtuna a răspuns:

Poti imparti, imaginar pagina si sa desenezi de o parte si de cealalta un gladiator pe un cal (un om cu armura) in spate poate fi la ambii marginea unei paduri(niste copaci) sau daca nu ti-e greu alti luptatori. Bafta happy

| MIVCrochet a răspuns:

Silueta unui soldat, un cimitir cu multe flori, imaginea ciupercii unei bombe atomice.

Răspuns utilizator avertizat