| ZEYN a întrebat:

Buna am o mica intrebare... am picat bacalaureatul la biologie si doresc sa il promovez in sesiunea a 2 a cea de toamna am cumparat o carte recomandata de o profesoara de biologie de la noi de la scoala, cartea este de BIOLOGIE VEGETALA SI ANIMALA clasele IX-X, pentru ca nu am mai facut biologie in XI si XII si nu stiu ce anume exact sa invat pentru ca nu pot memora toata cartea, cartea este de la Editura GIMNASIUM cu coperta albastra.

Multumesc frumos si daca ai picat bacul SUCCES!

Răspuns Câştigător
| herbals a răspuns:

Diversitatea lumii vii, Celula, Genetica, Tesuturi vegetale si animale, Functii de nutritie, Respiratia, Circulatia, Excretia, Reproducerea, Boli ale omului ca ai intrebari. Daca ai sti astea ai lua peste 8.

| ZEYN explică (pentru herbals):

Multumesc trebuie sa ma apuc sad nu mai vreau sa il pic ...in fine oricum la mate cred ca iar voi pica dar mai am 5 si ceva la romana straight face si daca iau un 8 si la mate macar 4 ar fi ceva cred sad in fine... SUCCES si mersi de raspunsuri la toate intrebarile ti-am dat funda

| herbals a răspuns (pentru ZEYN):

Pai daca iei 4 tot degeaba. Trebuie sa iei peste 5 la fiecare, dar media finala sa fie peste 6 ca sa fii ADMIS. Succes la invatat.