| Florin_pirtac_1997 a întrebat:

Buna am un frate in clasa a-8-a si nu stie la ce profil sa mearga la Liceurile din Roman. ps:are media din a-5-a pana in a-8-a intre 9.85-9.50

Răspuns Câştigător
| Crocodilul01 a răspuns:

In clasa a 8-a ai zis? Poate e pasionat de sport(liceu sportiv)! Sau poate are talent la desen/picturawinking! Apropo! Din ce oras este?

5 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi ce materii ii plac! Si dupa aia, in functie de preferintele lui, alege un liceu!

| Florin_pirtac_1997 explică (pentru Crocodilul01):

Ii plac toate materile in afara de tehnologica

| Florin_pirtac_1997 explică (pentru Crocodilul01):

Nu prea are o forma excelenta

| Crocodilul01 a răspuns (pentru Florin_pirtac_1997):

In clasa a 8-a ai zis? Poate e pasionat de sport(liceu sportiv)! Sau poate are talent la desen/picturawinking! Apropo! Din ce oras este?