| Loredana_4793 a întrebat:

Anul acesta sunt clasa a 12-a si dupa aceasta as dori sa dau la facultatea de psihologie-pedagogie.As dori sa stiu pe ce materii se bazeaza, cat de greu este, daca trebuie sa dau un test la admitere sau se intra pe baza de dosar.Ms de raspunsuri! pup!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu ai sa gasesti post dupa aceea! Orienteaza-te catre ceva ce se cauta! - corelat si cu personalitatea ta, si ceea ce poti face cu pasiune!

Success!

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Se intra pe baza de dosar, dar nu merita facultatea asta, caci o cam faci degeaba.

| Loredana_4793 explică:

As vrea sa fiu psiholog la o scoala sau asa ceva.Imi place mult psihologia, dar nu stiu pe ca profil, pe psihologie-pedagogie sau sociologie-psihologie.MS.pup!