| Andrey222 a întrebat:

As dori sa aflu de la voi, cei care v-ati mai transferat de la un profil la altul in acelasi liceu.Am bagat cererea de transfer, am fost de 2 ori sa intreb daca mi s-a aprobat si de asemenea mi s-a spus ca inca nu s-a vorbit in comise.Pe ce data sau cand as afla cel mai sigur daca mi s-a aprobat sau nu?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

La inceputul anului scolar afli sigur. Slabe sanse sa afli inainte de 1-5 septembrie pentru ca deregula cam atunci incep profesorii activitatea. La inceputul anului vei avea de dat si diferente la materiile specifice noului profil.