| Behati a întrebat:

Cand am fost sa depun dosarul de inscriere pentru liceu zilele trecute am pus din greseala 9e in loc de 9f si acum nu stiu daca pot sa mai modific pentru ca nu vreau sa ma duc la 9e, nu imi place dirigintele si la 9f sunt cu 8 copii din fosta mea clasa. Credeti ca ma vor lasa sa pun 9f in loc si daca nu ce ar trebui sa fac ca sa nu dau gres, e foarte important pentru mine si pentru viitor pentru ca sunt la un liceu foarte bun.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM dacă te vor lăsa "sa mai modifici"? laughing

Mâine este ULTIMA zi de înscrieri - te duci acolo şi ROGI frumos să te lase să modifici clasa în care doreşti să fi repartizat/ă!

Toate cele bune!

| Behati explică (pentru bursuc001):

Chestia e ca mama e buna prietena cu secretara de acolo, eu voiam sa stiu daca e vreo problema pentru ea, daca s-ar putea sa nu accepte laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Behati):

În acel caz, în mod sigur, NU va fi nici o problemă rolling on the floor
Oricum, se poate "rezolva" mâine : este ca şi cum te-ai fi înscris în ultima zi ( şi ai "greşit" opţiunea, după care s-a "corectat" )...

O seară frumoasă!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, dar te vei putea inscrie pe sem II happy O sa iti fie mai bine fara fostii tai colegi, te asigur.

| Sadop a răspuns:

În mod normal, dacă deja nu s-au ocupat toate locurile în clasa 9F, ai putea modifica. Însă trebuie să mergi cât mai repede la secretariat.
Dacă deja locurile sunt ocupate, poți din semestrul 2. Nu prea e normal să dea un elev in clasa 9E care a optat din prima pentru 9F, doar fiindca mama ta se intelege cu secretara și tu ai fost neatentă, însă orice e posibil.
Mergi la liceu la secretariat și acolo ți se vor oferi toate informațiile, nu ai timp de pierdut!

| Behati explică:

Multumesc pentru raspunsuri, m- am linistit putin happy :*