| Dy3nutzza a întrebat:

care ma ajuta si pe mine cu o problema cat mai repede. Am de facut pentru la scoala un proiect despre o idee de afacere si sa o pun in aplicare. Trebuie sa fac anumite produse(ce vreau eu)ca apoi sa le vand prin scoala.De exemplu bratari, tricouri inscriptionate de astea sau facut eu vreau sa vin cu ceva nou. Care imi da idei? Va rog mult raman recunoscatoare si dau fundita.va rog

1 răspuns:
| Hypathia a răspuns:

Fa-le ecusoane personalizate. Ei iti spun cum vor sa fie ecusoanele, tu iei comanda si executi manopera. Acelasi procedeu il poti aplica de exemplu pentru carti de vizita personalizate. Acestea mi se par mult mai funny. Sunt sigura ca ai tai colegi nu duc lipsa de imaginatie si iti vor da niste comenzi pe cinste. Bafta! Sa ne spui, pana la urma, ce ai ales sa faci.