| Alis57 a întrebat:

Buna, ce credeti ca pica la bac la romana la subiectul 3? Si ce a picat anul trecut si in 2018?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

La bac picati voi toti cei care nu invatati si cotrobaiti netul dupa subiecte vandute. Cat despre 2018 poti cauta pe net.

| IonutBogdan98 a răspuns (pentru ywar):

Uite ca eu am avut norocul sa gasesc subiectele pe internet si m-au ajutat enorm in condtiile in care nu am invatat nimic la sub3 la romana, cu toate astea am luat o medie destul de mare.
Frustratule!

| ywar a răspuns (pentru IonutBogdan98):

Pai asta e un denunt la DNA. Nu pentru tine ci pentru ala care a publicat subiectele. E caz penal si se pedepseste cu inchisoare. Stai linistit mai baietas, am foarte multi ani peste tine. Baga invatat ca vin examenele de facultate.