| menlove a întrebat:

Ce materii noi sunt in clasa a 10 a la profilul electric? multumesscc. :*

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pai frate eu is tot la elctric dar trec a 11-a si in a 10-a ne-a scos DT si SSM si a bagat MT (masurari tehnice), am mai avut si EE (echipamente electrice), EA (electrotehnica aplicata), logica si-a schimbat numele in psihologie si ne-a mai dat educatie entreprenoriala un fel de economie. Vesti bune totusi, in clasa a 11 ne scoate biologia (o materie in minus la care sa invatam dar din care dam bac).

| daassh a răspuns:

Sunt la acelasi profil ca si tine, la mine au intrat psihologia in rest mai multe module, cam atat.Succes!