| Adrian1602 a întrebat:

Ce materii se fac in special la profilul electric?

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Acum depinde, eu la electronica si automatizari ( profil electric) fac mai multe ore de specialitate.Cum ar fi Traductoare,Baze digitale/analogice,electronica, masurari, circuite.Pe cand la telecomunicatii(tot profil electric ) se fac alte materii de specialitate. Oricum toate includ curentulhee hee

HF

2 răspunsuri:
| euanonim16 a răspuns:

La profilul electric se fac 6 module. Si in rest faci:Romana,mate ,geografie, chimie,,sport,istorie,franceza,engleza,biologie,fizica,religie,logica si informatica.