| PrajituraTiramisu a întrebat:

ce materii se fac la profilul matematica-informatica?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Romana, mate, bio, chimie, fizica, logica, muzica, desen, sport, info, engleza, franceza. Bafta!

| mydarkestdays a răspuns:

Mate si info se mananca pe paine! succes!

| Crysy95 a răspuns:

Matematica, Limba romana, limba franceza/engleza/germana(depinde de liceu), fizica, chimie, istorie, geografie, informatica, TIC(a 9-a si a 10-a), ARC (a 11-a si a 12-a), sport, biologie, logica(a9-a), psihologie si educatie antreprenoriala(a 10-a), economie(a 11-a), filozofie(a 12-a). Sper ca n-am uitat nimic!

| loredanaaauana a răspuns:

Vei face multa matematica, informatica, fizica, chimie si biologiehee hee