| DadyDana a întrebat:

Hey!
Ce materii se fac pe profilul matematica-informatica?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Salut!
Vei face : Matematica, Limba romana, limba franceza/engleza/germana(depinde de liceu), fizica, chimie, istorie, geografie, informatica, TIC(a 9-a si a 10-a), ARC (a 11-a si a 12-a), sport, biologie, logica(a9-a), psihologie si educatie antreprenoriala(a 10-a), economie(a 11-a), filozofie(a 12-a). Sper ca n-am uitat nimic!
Bafta!

2 răspunsuri:
| RazvyBoss98 a răspuns:

Mai mult se face Matematica si Informatica

| Exilee a răspuns (pentru RazvyBoss98):

Numarul orelor de matematica este acelais cu cele din generala adica 4, iar orele de informatica vor fi de una singura la clasele 9-10 si 4 ore de info la clasele 11-12.