| danyelaionela a întrebat:

Buna, ce șanse am sa intru la facultate de pe o lista de așteptare dacă sunt a șasea in ordinea mediilor, ultima medie fiind 8.34 iar eu am 8.32? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca esti super-norocoasa sa mai renunte vreunul la locul lui...
Nu uita totusi: locurile la facultati au fost deja confirmate si facultatile au inchis deja inscrierile.

| danyelaionela explică (pentru Violleta2022):

Este vorba de o conversie profesională, dar e același lucru. Azi și mâine se confirma locurile, urmând sa ne anunțe pe cei din listele de așteptare. Mulțumesc pentru răspuns oricum.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Posibil sa ai sanse daca se retrag destui candidati. Nu avem de unde sa stim cati se retrag din cei deja admisi.