| madalinaioana08 a întrebat:

cei care ati picat bac-ul la romana... aveti idee ce vor da in toamna la subiectul 3? mi-e foarte greu sa invat toate comentariile crying ast rasp multumesc!

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

La tati ni greu, cu sau fara bac semintele acelasi gust are

| AxelBv a răspuns:

Nu e mai chinui sa inveti toate comentariile. Stiu ca e greu. Stai linistita, cineva trebuie si sa debaraseze mese sau sa faca ospatarie. Si nu ai nevoie de Bac acolo.

| Cosmin86 a răspuns:

Dar nu trebuie sa le inveti, cineva trebuie sa serveasca la mac donalds sau sa spele pe jos, nu?

| Allya a răspuns:

Ar fi mult mai simplu daca in loc sa inveti toate comentariile ai invata caracteristicile fiecarui gen literar si cand vezi textul alegi carui gen apartine si faci comentariul pe lochappy