| Just_3218 a întrebat:

BunahappyCine e la CN Calistrat Hogas din Neamt?big grin.Imi puteti spune mai multe despre liceu, profesori si profilul stiinte sociale? Am intrat la acest profilbig grin.
Multumesc anticipat:*

5 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Felicitari! Eu personal nu stiu cum e la acel colegiu, dar poti incerca eventual sa intrebi si pe www.admitereliceu.ro/forum.
Saptamana aceasta se vor face pe www.admitereliceu.ro si niste "clase virtuale", cu candidatii admisi grupati pe licee si specializari. Astfel vei putea sa-ti cunosti colegii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! Nu mai stiu cum e acum... Am terminat Filologia la Hogas inainte de '89. Tot ce pot sa-ti spun sigur este ca dna Lupu, actuala Directoare e o adevarata doamna si, daca nu s-a schimbat prea mult, as putea spune ca e chiar... "cool" (cum spuneti voi astazi). Mi-o amintesc: avea niste ochi verzi-verzi, avea simtul umorului si stia cand sa fie apropiata de elevi pastrand, in acelasi timp, distanta. Asa ca aveti noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu am intrat la CN Calistrat Hogas din Neamt la stiinte sociale.cred ca o sa fim colegi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca o sa fim colegi imi poti da te rog id-ul tau sa mai vorbim pe messenger.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce medie ai intrat la stiinte sociale? din curiozitate...as dori si eu sa dau acolo... mi-ar ajunge media mediilor semestriale si testarilor 9. 15?