| AnaQ a întrebat:

Cine îmi poate spune ce licee din Galați au internate? Daca știe cineva și cât costă să locuiești la internat + masă și as dori și poze cu camerele, va rog frumos. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Liceul Pedagogic. Te poti caza acolo chiar daca inveti la alt liceu

| AnaQ explică (pentru Yurisa):

Suntem un grup de copii de la o fundație din Piatra Neamț și am vrea cazare la un internat având în vedere că la pensiuni sunt foarte scumpe cazările.
Poți să mă ajuți cu un număr de tel al liceului Pedagogic din Galați te rog frumos?

| Yurisa a răspuns (pentru AnaQ):

Eu zic sa cauti pe pagina liceului, eu nu il stiu din pacate