| anonim_4396 a întrebat:

Buna:d Anul trecut [scolar] am uitat sa ii dau dirigintei mele carnetul sa imi treaca mediile de pe semestrul II. Anul acesta poate sa mi le treaca si pe acelea? Am luat premiul de excelenta. Am avut doar medii de 10. Nu trebuie sa caute niciun catalog.laughing

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Da,de ce nu, totul este pastrat si in orice moment ti le poate trece, o poti intreba si pe ea daca este posibil happy

5 răspunsuri:
| StepHanieEe a răspuns:

Daca ai avut numai medii de 10 ti le poti trece tu big grin

| AnotherSimplePerson a răspuns:

@Butler. chiar nu am vrut sa ma laudoh go on am vrut doar sa precizez faptul ca stiu "pe din-afara" mediile mele, nu trebuie sa caute in nicio "arhiva".

| Carton a răspuns:

Doamne, ce copii retardati in ziua de azi, simt nevoia sa se laude pe net, ma mir ca nu faci si "e-sex", nu era mai usor sa iti intrebi diriga fara sa te lauzi? Fmm

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Poti sa ti le treci singura happy. Noua asa ne-a zis profa de romana. Ti le treci singura iar pe ea o pui doar sa semneze.

Răspuns utilizator avertizat