| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Daca am media 6 pe primul semestru la geografie si media 4 trec sau nu trec?

Răspuns Câştigător
| carla02 a răspuns:

Da, treci. Mai mult grija pe viitor! Pupicii!

14 răspunsuri:
| EuElyEla99 a răspuns:

Treci sigur cu 5 dar...merge

| Elsiane a răspuns:

Cu siguranță nu! Media de trecere este 6, nici pomeneală 5, plus că dacă ai astfel de note (media cel puțin 8) nu ajungi nici la o facultate bună, când vei fi mai mare, plus că geografia este importantă.

| carla02 a răspuns (pentru Elsiane):

Saracul baiat a intrebat doar daca trece, nu cu ce medie sa intre la facultate! Nu`l lua asa tare! Si apropo, media de trecere este 5, nu 6. winking Asa ca, stai linistit baiete, ca treciwinking

| Gabitzu246 explică (pentru Elsiane):

Cum sa iti spun eu, la toate celelate materii am numa 7, 8 si 9 mediile, am fost operat de apendicita si am facut cateva absente si doamna nu prea are toata tigla pe casa si mai mult de 5 nu imi pune, ce pot sa fac sa ma cert cu ea? spune-mi tu

| Elsiane a răspuns (pentru carla02):

Ajunge de râs cu media asta.

| carla02 a răspuns (pentru Elsiane):

Asta este. E media lui, nu a tawinking

| Elsiane a răspuns (pentru carla02):

Nu am spus că e a mea. Cu media asta... hm, mai bine nu mai comentez. Mă cerți tu.

| carla02 a răspuns (pentru Elsiane):

Asa ziceam si eu ca e mai binewinking Deja deviase`i de la subiectwinking

| chocco1995 a răspuns:

Da treci iti iese media 4

| chocco1995 a răspuns:

Da treci iti iese media 5

| ashta a răspuns:

5 scrie pe tine! bft

| iulian18 a răspuns:

O sa treci dar........ai mai multa grija pe viitor BAFTA!

| Danyel1997 a răspuns:

Salut! Treci si iti pot si explica. 6+4=10 10:2(cate note ai)=5(Media generala)

| pistolarul a răspuns:

Da poti trece