| Evolette17 a întrebat:

Buna! Daca la bac am completat foaia tipizata si s-a imprimat pe cealalta foaie imi va anula lucrarea? A fost o greseala de care mi-am dat seama prea tarziu din cauza emotiilor

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu. Daca era vreo problema ti-ar fi spus atunci cand ai predat lucrarea. Comisia care corecteaza nu anuleaza lucrari pe motiv de semne.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Sunt sanse sa o considere ca semn dar probabil sunt intelegatori si isi vor inchipui ca nu ai fost atent atunci cand ai fost instruit sa deschizi foaia de examen.
dar sa nu o mai repeti astazi, in niciun caz.