| RR2x a întrebat:

Saptamana trecuta am sustinut examenul de bacalaureat iar la proba de matematica am scris din greseala pe indigo (pe marginile chenarului de completat) si mi s-a imprimat un "m =" pe partea cealalta.Din pacate n-am observat decat la sfarsitul probei.Credeti ca mi s-ar putea anula lucrarea datorita acestui lucru, sau mai precis foaia pe care mi s-a imprimat "m"-ul?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fii liniștit, urmărește rezultatele și bucură-te!

| RR2x explică (pentru sierra1):

Cred ca acesta a fost cel mai bun si cel mai simplu sfat.Iti multumesc mult. happy L-am luat in cele din urma.

| sierra1 a răspuns (pentru RR2x):

Bravo!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca depinde de corector.

| Raducons a răspuns:

Nu se anumeaza daca se continua un cuvant.Nu aveai de unde sa stii subiectele ca sa iti faci cunoscut semnul.
Normal ar fi sa nu se intample nimic, chiar daca peste indigo nu se scrie.