| lullaby57657 a întrebat:

Daca profesoara de mate nu ne aduce Gazeta Matematica la clasa, de unde o pot lua eu personal(fara sa apelez la profesoara)? Va rog raspuns urgent!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba si la un chiosc de ziare.

| Cosmin86 a răspuns:

Te-ai gandit sa intri pe site-ul lor oficial?

http://www.gazetamatematica.net/

Poti s-o comanzi de acolo. O gasesti si in varianta electronica.

| Lariii99 a răspuns:

Heii.
Cred ca o poti cumpara de pe net..eu zic sa cauti sa stii sigur. eventual, uita-te prin librarii happy
Sper ca te-am ajutat si eu!
Bye puppy dog eyes

| Trivium a răspuns:

Te duci la o librariee si intrebi daca are cartea

| luizalulu23 a răspuns:

Poate de la editurabig grin

| JustBeauty a răspuns:

Participi la Gazeta Matematica? Si eu! Pentru a primi gazeta vorbeste cu profesoara de unde face rost de ea si incearca si tu. Nu e raspunsul pe care il doreai? Asta e... E singurul raspuns din pacate. Bafta Ionitza!