| Bianncax a întrebat:

Buna, daca termin liceul pe profil mate info la ce facultate ar fi de preferat sa dau? Si ce loc de munca as putea avea (mai in domeniul asta)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa dai la un liceu in care poti iesi informatician, apoi daca e un master si doctorat in domeniul IT (in domeiul cyberatack dezvoltare sistem de operare anti hacking, antivirusi etc.) Si mai inveti engleza apoi 7000 de lire pe luna in buzunar in UK. Au probleme mari cu rusii si alti hackeri asa ca au nevoie de informaticieni, ai lor sant putori si nu vor sa munceasca

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi de preferat sa dai la o facultate care iti place... Facultatea se alege pe baza a ce vrei tu sa fa i pe viitor, nu pe baza a ce crede netul ca e de preferat

| Bianncax explică (pentru suntserios):

Stiu laughing Dar avand in vedere ca momentan nu prea am vreo idee, am apelat la internet (mai exact la persoanele care ma pot ajuta pe subiectul asta). Oricum mai am timp, pana in a 12 a gasesc o facultate care sa mi placa

| Ibra1000 a răspuns:

Bioinginerie medicala, numai ca trebuie sa inveti si anatomia crying