| Udndiems9274 a întrebat:

Bună deci m-a blocat cineva si știți cand apare acolo,, blokează si conturiile care le mai creează sau ceva de genul" ei bine a apasat pe aia cand m-a blocat si acum mi-am facut cont nou si nu-mi arata contul persoanei, am încercat sa-mi schimb si email-ul si degeaba stie cineva ce sa fac?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, știu eu ce trebuie să faci: să lași persoana respectivă în pace.

| marin1988 a răspuns:

Da, dacă persoana nu vrea să o urmărești cel mai bine îi respecți dorința. Dar într-un caz justificat, să zicem că persoana respectivă te-a păgubit cu ceva și apoi ți-a dat block, poți să-ți faci cont cu altă adresă de email de pe alt IP. Sau să folosești VPN