| Gumalamanaazecea a întrebat:

Dupa rezultatele de la evaluarea nationala, as vrea sa fac contestatie la mate. Imi poate scadea nota dupa contestatie? Daca da, aproximativ cu cat? Voi ati mai facut contestatii? cum a fost? Scuze ca pun atatea intrebari dar sunt foarte suparata si cam nelamurita. funda

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Eu nu am facut contestatie, dar profesorii ne-au spus sa ne ferim de contestatii pentru ca in general notele se scad, nu cresc.Dar daca esti sigur ca iei nota mai mare poti face.P.S.Ca sa iti schimbe nota din lucrare trebuie sa ai cu 50 de sutimi mai mult la contestatie.Adica de exemplu daca iei 8.50 si faci contestatie, iar la contestatie iei 8.95 nu se ia in calcul. Take care

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ti'o poate scadea:]
da nu stiu cu cat:p

| DعeutZa a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu dai contestatie.pentru ca o sa ti se scada f mult.

| abcdd a răspuns:

SPAM14091/abcdd

Întrebări recente