| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, astazi am primit rezultatele de la Evaluarea Nationala si la romana am luat 7.15 si am depus contestatie iar acum sunt foarte stresata sa nu imi scada nota..., am facut bine ca am depus-o?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă e bine ( sau nu ) că ai depus Contestaţie, acum NU mai are nici o importanţă happy
Oricum, dacă eşti sigură că meritai mai mult, atunci nu ai de ce să te îngrijorezi!

Toate cele bune!

| stefaniasylvia a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc la fel!

| bursuc001 a răspuns (pentru stefaniasylvia):

Cu plăcere happy

Mulţumesc şi euwinking

O seară/noapte frumoasă!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.S-ar putea sa ti-o scada.

| stefaniasylvia a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc de incurajare!

| Sasha30 a răspuns (pentru darrio2007):

Cat negativism, Doamne.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sasha30):

Este o realitate, nu negativism.Au fost cazuri destule in acest sens.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Dacă tu consideri că meritai mai mult, e bine că ai depus-o.

| stefaniasylvia a răspuns:

Hei.s-au afișat rezultatele.mi s-a mărit cu 40 de sutimi..deci nu se pun..mulțumesc pentru încurajări