| CrissIght a întrebat:

Buna TPU. Daca depun contestatie la evaluarea nationala si am 5.00 imi poate scadea nota?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si da si nu. Poate sa si creasca. Dar ma indoiesc de ultima varianta.

| ReddY25 a răspuns:

Evident

| sammie a răspuns:

Se poate, depinde de cine iti corecteaza.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu poți să faci contestație asa cum dorești, trebuie sa fi sigur pe ce ai scris, sa te uiți pe barem.
Nu de alta, dar fie urci, fie cobori cu nota ( depinde și de corector, la romana se punctează altfel față de cum se punctează la matematica).

| just4ubr2015 a răspuns:

Va scadea la sub 5

Răspuns utilizator avertizat