| errordanna a întrebat:

Bunahappy
Enumerati-mi va rog cateva facultati de stat din Brasov sau Bucuresti, profilele lor( la acele profile materiile de baza care se studiaza); Cum se intra acolo( pe baza mediei, cu examen...); Ce poti profesa dupa terminarea lor;. As vrea sa stiu pentru ca la anul' dau bacul, sunt la profil real si habar nu am incotro sa merg(toata luma ma intraba unde vreau sa dau dar nu imi spune nimeni ce obtiuni as avea).
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Trebuie in primul rand sa cauti un profil de care iti place, adica stiinte sociale, economie, electronica, ziaristica etc. apoi dai cautare pe google si iti va apare ce informatii vei dori! bafta la examene!