| Elena35362 a întrebat:

Imi puteti dat niste informatii despre facultatea de geografie? Am vazut ca e in topul celor mai cautate. Admiterea e pe baza de dosar, ca nu gasesc? In ce oras e cea mai buna facultate de geografie? Si ce meserii imi ofera?
Multumesc :* FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fie ea in topul celor mai cautate, dar in afara de profesor de geografie slabe sanse sa gasesti ceva de lucru, cel putin in tara

| Elena35362 explică (pentru suntserios):

Dar in afara de profesor, ca ce pot sa ma angajez?

| DiannaDia a răspuns (pentru Elena35362):

Din câte știu, ai și mici șanse să fii ghid montan, dar tot trebuie să mergi și la București...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti gasi tot despre facultatea de geografie urmarind acest material : https://www.youtube.com/......tps?/watch
O zi buna.