| kkh1606 a întrebat:

In curand am probele de aptitudini pentru a intra la peda. Am un interviu unde voi avea o conversatie pe o tema data. Cum as putea sa ma pregatesc?

Răspuns Câştigător
| SMH a răspuns:

Pana la interviu. Dormi calumea, mananca sanatos. Vorbeste mult. Exerseaza dictia. Citeste. Destupa-ti mintea.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Chichi001234 a răspuns:

Poți repeta de câteva ori pe zi acest exercitiu cu o persoana care îți va da teme cu care nu ai aproximativ nici o legătura. Asta ajuta foarte mult. SUCCES!

Întrebări recente