| KellyGreen a întrebat:

Buna!
La Evaluarea Nationala, la mate am scris din greaseala ceva in plus. Oare voi fi depunctata?

19 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Atata timp cat ai scris raspunsul corect, stai linistita nu te poate depuncta

| LovellyAngel a răspuns:

Vrei sa suferi si tu ca iei o nota mare si nu stii daca te depuncteaza. La evaluarea asta de handicapati orice prost va lua peste 9, si daca erai atat de inteligenta te-ar fi dus capul pentru a-ti da seama ca nu iti va scadea.

| KellyGreen explică (pentru LovellyAngel):

Din pacate nu "m-a dus capul" sa imi dau seama, pentu ca eu nu sunt corector sa stiu cum se puncteaza. Dar bine ca te duce pe tine sa dai raspunsuri de acest gen. Si nu uita ca si tu ai dat evaluarea asta de handicapati si iei peste 9, deci si tu intri in oala cu toti prostii.

| LovellyAngel a răspuns (pentru KellyGreen):

Da, si mi-e rusine cu astawinking ca am dat rahatul asta de examen la care orice corigent putea lua 8, 50, si orice destept sufera acuma pe Facebook/TPU.

| KellyGreen explică (pentru LovellyAngel):

Eh, puteai sa o dai pe aia pentu olimpici, poate aceea era mai pe gustul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai scris ce trebuia mai întâi atunci nu cred că îţi va depuncta.Acum depinde şi dacă ai scris corect.

| Leatherleader a răspuns:

Daca ai scris raspunsul corect iar dupa aceea ceva in plus (gresit sau corect) nu vei fi depunctata!

| xXAlphaXx a răspuns:

Ai putea chiar sa mai primesti ceva in pluswinking

| PickUp a răspuns:

Buna:*
Pai atata timp cat ai scris ce-ti cerea in cerinta si daca ai scris corect nu vei fii depunctata!
Dar daca ai gresit in exercitiu poate sa te puncteze pentru ca ai scris inca ceva in plus si pentru scrierea datelorwinking
Bafta!
Funda?:*

| IoAlexandra a răspuns (pentru PickUp):

Cum sa iti dea in plus? niciodata nu se da in plus chiar daca scrii fizica nucleara in lucrare.

| Darkela a răspuns:

Nu.
Doamne, nu mai fiti asa speriati.

La BAC ce o sa faceti?

| KellyGreen explică (pentru Darkela):

Sunt putin speriata deoarece pot lua 10, dar daca sunt depunctata acolo nota va scadea.

| Darkela a răspuns (pentru KellyGreen):

Nu depuncteaza pentru atat! important e sa scrii ce trebuie. Trebuie sa ai incredere in tine.Si daca scade, cant poate scadea?

| DownTheStairs a răspuns:

Nu vei fi nu iti fa grijiwinkingBaftaa!

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai11 a răspuns:

Nu are nimic.Stai liniştită.

| GeOrGyGyO a răspuns:

Depinde de corector, daca va fi de treaba nu te va depuncta.sar putea sa-ti taie doar ce ai scris in plus... bafta la nota mare!

| elComandantee a răspuns (pentru GeOrGyGyO):

Hahaha.
Să-ţi taie? Ce visezi? Corectorul are baremul în faţă şi face pe altă foaie punctajul, pe foaia ta nici n-are voie să scrie ceva, doar punctajul, numele şi semnătura.

| Andrew1Me a răspuns:

Nu.
Daca raspunsul este corect dar tu ai scris inca ceva pe langa, nu.