| Georgiana_Chele_Diana_2000 a întrebat:

La Facultatea de Medicina din Constanta se fac si cursuri in limbi straine? Si daca da, pot alege franceza? Cum este, de fapt, medicina? As aprecia orice parere! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

De ce vrei sa mergi la medicina daca nu stii "cum este de fapt"? Pentru ca e banoasa?

| Georgiana_Chele_Diana_2000 explică (pentru kopli):

Pentru ca pot face fata la orice facultate si ma dedic oriunde as merge. Imi plac biologia si chimia, evident, si salariul este un plus. Mai mult ma intereseaza partea cu limbile straine. Iar de ajutat oameni, as face-o mereu.