| BlueBird a întrebat:

Ma poate ajuta cvineva, va rog! Caut pe internet modele de subiecte la limba romana evaluare nationala 2011 si nu gasesc decat ca sa le descarc iar la mine cand le descarc nu pot sa le deschid word 2003. Va rog sa imi dati un seit in care sa ma modelu fara sa il descarc. profesoara mi-a zis sa il fac pe cel care are textul doua poloboace. Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Sonia a răspuns:

Uite ce am gasit eu.Nu e chiar testul cautat de tine dar sper sa te ajute:)
http://www.clopotel.ro/......iect+7.htm
Si eu sunt tot a8a? Succes la simulare:)

8 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Ti le dau eu pe mess...da-mi id-ul tau pe privat :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este...Trebuie sa ai ori power point, ori word 2007... Aa am gasit! Incearca aici(nu trebuie descarcat):
http://meditatii-la-romana.cz.cc/? tag=doua-poloboace
Sper sa te fi ajutat!

| KateNoH8 a răspuns:

Buna! Du-te la o librarie si cere culegerea "Lb. si literatura romana evaluaare nationala 2011" e foarte buna, sunt 50 de teste si notiuni teoretice, eu am facut vreo 30 de teste. Din acea culegere ne va da la testare si eu ma pregatesc pentru ca sunt cls a VIII-a, cu toate ca e 15 lei culegerea merita cumparata. Daca nu vrei culegerea incearca pe www.edu.ro si o sa ti se deschida in alt program, nu in word, dar oricum e bine Succes! [xoxo

| KateNoH8 a răspuns:

Daca nu te-am ajutat cu culegerea incearca pe www.edu.ri si dai la subiecte, examene nationale 2011, si o sa le deschizi dar nu in word, ci in alt program. Succes!

| blade10 a răspuns:

Incearca sa scrii in loc de nume.doc, nume.txt happy

| zhuzha a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu dau testare acum nationala la romana dra noua nu ne-a zis ca exista sa luam de pe net subiectele sau modele cum ai zis uhwinkingdka afli sa-mi zici si mie si o sa caut si eu si daca gasesc iti trimittonguetongue