| 2Names a întrebat:

O intrebare pentru cei care au urmarit serialul Canan-Destin Furat.In episodul de luni(daca nu ma insel) Canan l-a omorat pe Semsi si i-a dat foc in casa lui cea noua, a murit(s-a spanzurat) doamna Nevin(mama lui Bediha si a lui Semsi). Si acesta e sfarsitul serialului? Pentru ca in programul TV nu mai apare si nici la televizor nu il mai difuzeaza. Dar ar fi fost foarte ciudat sa fie sfarsitul asa.Adica Elif nici nu a aflat ca Canan este mama ei! Deci as vrea sa ma lamuriti pentru ca sunt foarte derutata! Multumesc mult.As vrea cat mai informat raspunsul daca vreti FUNDA! scuze categoria

Răspuns Câştigător
| AndraAlee a răspuns:

Buna! Nu s-a terminat.S-a terminat primul sezon.O sa inceapa al 2-lea sezon dar nu se stie cand.
Funda?