| XDarkAngel a întrebat:

HELP TPU! deci acum 12 zile am plecat la mare. am urmarit in seara dinainte de plecare Canan - Destin Furat si era episodul in care la sfarsit Canan eu dat foc lui Semsi, in casa lui si a lui Perihan, si Niven, mama lui Bediha, so spanzurat la Abdullah in birou. numa ca la sfarsitul episodului nu o mai zis sfarsitul episodului..., ci o zis ati urmarit Canan - Destin Furat. as fi vrut sa vad ce episod era ca sa urmaresc apoi ceea ce am pierdut pe net. iar cei ce se uita, imi puteti spune va rog ce so intamplat de acum 12 zile pana azi, sa-mi povestiti?! sau macar dati-mi un link cu un site si spuneti-mi nr. episodului ca sa pot urmari! dau funda si folositor la toate raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| biancaanamariat a răspuns:

Ala a fost ultimul episod din canan dar cred ca va fi un nou sezon. inca nu se gaseste pe net.