| Trucker5 a întrebat:

pentru a ma transfera de la mate-info la tehinician transporturi trebuie sa dau ceva diferente sau restante? mersi

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vei afla după ce se va aproba cererea de transfer.
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Nu trebuie sa dai diferente sau restante dar depinde de liceu.

| Latinmoon a răspuns:

Nu pentru ca este un profil mai slab straight face.
Dar depinde de liceu...

| Zuzazozo a răspuns:

Dai diferente doar daca nu mai sunt locuri libere, altfel nu dai diferente deoarece ai media mai mare la profilul mate-info decat la tehnician transporturi.

| DodoK a răspuns:

De obicei se da la materiile pe care nu le-ai facut la profilul de la care te-ai transferat