| gingergirl1 a întrebat:

Buna!happy Poate cei din Bucuresti stiu mai bine! Sunt clasa a8a si ma tot bat la cap de alegerea unui liceu,m-am orientat spre un liceu teologic.Ori "Liceul Teologic Baptist Logos", ori "Liceul Teologic Penticostal Emanuel"
Sunt 2 probe (ma rog plus recomnadarea bisericii + fisa medicala, certificatul de nastere si a.s.m.d)dupa cate am observat examene nu prea conteaza) Una din probe se bazeaza pe Biblie: cele 4 evanghelii,faptele apostolilor si geneza,adica va fi un fel de test,si e proba eliminatorie,asta chiar nu e problema,e problema ca. e proba muzicala,eu am ureche muzicala,am inceput lectii de chitara dar nu am voce sa cant.
Stiti cumva daca e proba eliminatorie? Asta ma intereseazawinking
Multumesc. :*
Apr, nu stiu unde trebuia incadrata laughing (categoria)

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Eu zic sa alegi alt liceu, unul care sa nu contina cuvintele "teologic", "baptist" sau "penticostal". De ce ai vrea sa mergi acolo?

| gingergirl1 explică (pentru sublime89):

Pur si simplu! Acolo nu e destrabalarea din majoritatea liceelor din Bucuresti happy Si sunt alti oameni s.a.m.d, parerea mea

| sublime89 a răspuns (pentru gingergirl1):

Ti-as recomanda sa alegi un liceu care nu e axat pe religie. Nu cred ca vrei sa fii dezinformata 4 ani de zile.